Archiv aktualit

Od 1. září 2015 výhodnější nákup profilů a plechu VIPLANYL.1. září 2015Od 1.září 2015 s platností do konce roku 2015 vyhlašujeme akci "Zlevnění plechu VIPLANYL a profilů z něj vyráběných". Akce je vyhlášena při příležitosti zpracování 1,250 milionu m2 plechu VIPLANYL v naší firmě. Zároveň tím chceme při této příležitosti podpořit realizační firmy před tradičně nejsilnějším podzimním obdobím. Firma IZOL94, s.r.o. má ve svém sortimentu pouze plech VIPLANYL-poplastovaný plech s více než 20ti letou tradicí, jehož kvalitu tento čas dostatečně prověřil. V našem sortimentu nenaleznete poplastovaný plech jiných výrobců s pouze krátkou dobou jeho praktického prověření. Více informací získáte na našem obchodním oddělení.

V letním období provoz nepřerušen.1. červenec 2015V letním období měsíců červenec-srpen 2015 bude firma stále v provozu. Pracovníci vybírající si řádnou dovolenou budou nahrazeny brigádníky z řad studentů. Tito studenti jsou ve firmě již opakovaně, takže neočekáváme jakékoliv komplikace pro naše zákazníky.

Rozšiřujeme výrobní kapacity VF sváření...23. červen 2015Vzhledem ke vzrůstajícím požadavkům na naše vysokofrekvenčně svařované výrobky, zvláště v zemích EU, jsme rozšířili kapacitu výroby dalším nákupem a instalací VF svařovacího stroje EDS-7. Nyní již disponujeme 7 stroji pro tento typ výrobků. Významně se tím zkrátí výrobní časy zejména těsnících manžet pro PVC-P hydroizolační fólie, které dodáváme ve více než 100 rozměrových provedeních. To by mělo ještě lépe uspokojovat, ve spolupráci se strategickým obchodním partnerem firmou TOPWET, požadavky zákazníků.

Základní přístup do firmy IZOL94, s.r.o. je obnoven...5. květen 2015Rekonstrukce železničního přejezdu před naší firmou stavbaři stihli v termínu a povedl se jim. Další práce na železničním přejezdu spojené se zabezpečovacím zařízením by již přístup do naší firmy neměly narušit. Chceme touto cestou poděkovat našim zákazníkům, kteří se vyrovali se ztíženým přístupem v době rekonstrukce. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ztížený přístup do firmy IZOL94, s.r.o.26. březen 2015Ve dnech 30.3. až 7.4.2015 a 25.4. až 4.5.2015 bude ztížen silniční přístup do naší firmy. Důvodem je rekonstrukce železničních přejezdů na trati Častolovice-Rychnov nad Kněžnou-Solnice vyvolaná rozšířením závodu Škoda Auto v Kvasinách. Chceme touto cestou vyzvat naše zákazníky k respektování dopravního značení, které je dovede do naší firmy. Omlouváme se za tuto skutečnost a těšíme se na Vaši návštěvu.