Archiv aktualit

Rozšíření sortimentu kedrových výztuží...15. březen 2016Nově přibyly do sortimentu hliníkové profily pro kedrové výztuže. Byly vyvinuty podle požadavků Vás, našich zákazníků. V případě, že se osvědčí, v což plně věříme, jsme připraveni přidávat do sortimentu postupně další tyto profily v jiné rozměrové řadě. Více podrobností naleznete v sekci plachtovina. Těšíme se na další spolupráci.

Rozšiřujeme výrobní kapacity VF sváření...2. březen 2016Vzhledem ke vzrůstajícím požadavkům na naše vysokofrekvenčně svařované výrobky, zvláště v zemích EU, jsme rozšířili kapacitu výroby dalším nákupem a instalací VF svařovacího stroje EDS-7. Nyní již disponujeme 8 stroji pro tento typ výrobků. Významně se tím zkrátí výrobní časy zejména těsnících manžet pro PVC-P hydroizolační fólie, které dodáváme ve více než 100 rozměrových provedeních. To by mělo ještě lépe uspokojovat, ve spolupráci se strategickým obchodním partnerem firmou TOPWET, požadavky zákazníků.

Nový způsob balení profilů VIPLANYL...2. březen 2016Dovolujeme si Vám oznámit, že dnem 1. března 2016 naše firma přechází na nový způsob balení profilů Viplanyl. Po úspěšné rekonstrukci podlah v naší klempírně, byl zakoupen nový poloautomatický horizontální ovíjecí stroj na strečovou fólii. Tzn., že počínaje dnešním dnem byly PVC pásky nahrazeny strečovou fólií.

Odstávka výroby profilů VIPLANYL...18. leden 2016Dovolujeme si Vám oznámit, že ve dnech 2. – 5. února 2016 bude v naší firmě IZOL94, s.r.o. odstávka ve výrobě profilů z poplastovaného plechu Viplanyl. Důvodem pro tuto odstávku je střední oprava podlah v tomto našem provozu. Termín jsme vybrali v tzv. "mrtvé" sezóně pro izolatéry. Budete-li mít přesto požadavek na výrobu profilů, přizpůsobte své objednávky, prosím, uvedenému termínu odstávky. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Hodně podnikatelských úspěchů v roce 2016.1. leden 2016Firma IZOL94, s.r.o. přeje všem svým váženým zákazníkům i našim dodavatelům hodně pracovních úspěchů v roce 2016. Počínaje 4. lednem 2016 je Vám naše firma plně k dispozici s normálním provozem. Těšíme se na další spolupráci i v roce 2016.