Archiv aktualit

Provoz firmy o Vánocích roku 2015.14. prosinec 2015Firma IZOL94, s.r.o. má v pracovní dny o vánočních svátcích otevřeno s omezeným provozem. Expedice je normálně v provozu. Činnost výrobních provozů končí 18.12.2015. Informujte se prosím na obchodním oddělení, máte-li požadavky na dodávky koncem roku 2015. Děkujeme a přejeme příjemné prožití Vánočních svátků. Od pondělí 4.1.2016 normální provoz.

Nový certifikát ISO.23. října 2015Firmě byl udělen Certifikát systému managementu kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2009. Držiteli tohoto certifikátu jsme trvale od roku 2003. V letošním roce jsme nově zvolili jiný certifikační orgán. Firma pracuje v režimu systému kvality běžně, takže tato recertifikace proběhla úspěšně bez velkých problémů. Certifikát je možno nalézt v sekci firemní dokumenty.

Od 1. září 2015 výhodnější nákup profilů a plechu VIPLANYL.1. září 2015Od 1.září 2015 s platností do konce roku 2015 vyhlašujeme akci "Zlevnění plechu VIPLANYL a profilů z něj vyráběných". Akce je vyhlášena při příležitosti zpracování 1,250 milionu m2 plechu VIPLANYL v naší firmě. Zároveň tím chceme při této příležitosti podpořit realizační firmy před tradičně nejsilnějším podzimním obdobím. Firma IZOL94, s.r.o. má ve svém sortimentu pouze plech VIPLANYL-poplastovaný plech s více než 20ti letou tradicí, jehož kvalitu tento čas dostatečně prověřil. V našem sortimentu nenaleznete poplastovaný plech jiných výrobců s pouze krátkou dobou jeho praktického prověření. Více informací získáte na našem obchodním oddělení.

V letním období provoz nepřerušen.1. červenec 2015V letním období měsíců červenec-srpen 2015 bude firma stále v provozu. Pracovníci vybírající si řádnou dovolenou budou nahrazeny brigádníky z řad studentů. Tito studenti jsou ve firmě již opakovaně, takže neočekáváme jakékoliv komplikace pro naše zákazníky.

Rozšiřujeme výrobní kapacity VF sváření...23. červen 2015Vzhledem ke vzrůstajícím požadavkům na naše vysokofrekvenčně svařované výrobky, zvláště v zemích EU, jsme rozšířili kapacitu výroby dalším nákupem a instalací VF svařovacího stroje EDS-7. Nyní již disponujeme 7 stroji pro tento typ výrobků. Významně se tím zkrátí výrobní časy zejména těsnících manžet pro PVC-P hydroizolační fólie, které dodáváme ve více než 100 rozměrových provedeních. To by mělo ještě lépe uspokojovat, ve spolupráci se strategickým obchodním partnerem firmou TOPWET, požadavky zákazníků.