Profil firmy


 • Kdo jsme

  Jsme 100% českou firmou bez účasti zahraničního kapitálu. Sídlíme od roku 1994 ve vlastním areálu se snadnou silniční i železniční dostupností. Dlouhodobě spolupracujeme s významnými evropskými i českými výrobci a odborníky v hlavním oboru našich činností.
  Jsme velmi dobře technicky vybaveni, jak pro prodej materiálů, tak i stroji sloužícími k vlastní výrobě širokého sortimentu doplňkových prvků.
  Od roku 2003 jsme držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001 : 2016.

 • Co nabízíme

  Zkušený tým profesionálů, který je kdykoliv schopen poskytnout nejnovější informace o námi dodávaných materiálech a technologii jejich zpracování. Individuální přístup našich obchodníků k zákazníkům. Mezinárodní zkušenosti v oboru našich činností. Naše znalosti umožňují vyhovět i speciálním potřebám našich zákazníků. Krátké nebo okamžité dodací termíny, které jsou umožněny optimálními skladovými zásobami. Atraktivní cenové i platební podmínky. Optimální způsob řešení dopravy k zákazníkovi za výhodných cenových podmínek.

 • Základní strategie

  Strategií firmy je dodávat široké spektrum kvalitních materiálů pro výrobce autoplachet, velkoplošných reklam a hydroizolací zejména od zahraničních výrobců. Přístupem k jejich širokému produktovému portfoliu a technologiím rozšiřovat použití těchto výrobků na českém a slovenském trhu. Zároveň tyto materiály kompletovat doplňky tak, aby náš zákazník mohl celou svou zakázku rychle realizovat v reálném čase. V možnosti dodávek doplňků se soustředit na jejich vlastní firemní výrobu. Bohatá historie firmy k tomu dává široký předpoklad a zároveň zavazuje k udržení dobrého jména naší firmy na trhu.

 • Základní cíle

  Firma je po dobu celé své historie známa vstřícným přístupem ke všem zákazníkům.

  Spokojený zákazník, naše spolehlivost a serióznost - to je hlavním firemním cílem.