Reklama

Reklama je nezbytně nutná propagace výrobku, služby, společnosti nebo obchodní značky, mající za cíl zvýšení prodeje. Firma IZOL94, s.r.o. je zaměřena na dodávku materiálů pro výrobce velkoplošné reklamy. Samozřejmostí je dodávka širokého sortimentu doplňků, které umožňují montáž vyrobené reklamy. Zároveň dodáváme menším výrobcům již předpřipravené bannery k potisku nebo polepu.

IZOL94, s.r.o. dodává na český a slovenský trh materiály od zahraničních výrobců pro různé druhy užití.


 • Materiály HEYTex®

  Výrobce Heytex Bramsche GmbH nabízí materiály pro prezentace s velkoformátovými obrázky. S materiály HEYTEX® Sign budou vaše reklamní kampaně úspěšné. Široká škála materiálů pro různá použití v šířích až do 500 cm.

 • Materiály MEDIATEX®

  Společnost Junkers® Müllers GmbH se specializuje na výrobu technických textilií pro výrobu interiérových zastínění, digitální tisk a výstavy. Textilie pro digitální tisk byly speciálně vyvinuty na základě spolupráce s grafickým průmyslem. Jejich využití zahrnuje oblast od špičkového umění přes textilní architekturu až po prezentace a reklamní plochy a konstrukce.

 • Materiály SIO-LINE®

  Výrobce SIOEN Industries NV nabízí v produktové řadě „P“ širokou škálu materiálů pro výrobu vysoce kvalitních bannerů určených pro (digitální) potisk. Nabídka zahrnuje materiály pro frontlit, backlit, blockout, oboustranný tisk, potisknutelný materiál pro výrobu autoplachet, mřížku a nízkogramážní textilii pro potisk a malbu.

 • Zajišťujeme výrobu banneru

  Naše firma zajišťuje výrobu banneru na míru, včetně možnosti olemování a osazení kroužky. Využijte jednoduchý nástroj pro kalkulaci ceny požadovaného banneru a odeslání Vaší poptávky.

 • Podrobosti