Archiv aktualit

Hodně podnikatelských úspěchů v roce 2017.2. leden 2017Firma IZOL94, s.r.o. přeje všem svým váženým zákazníkům i našim dodavatelům hodně pracovních úspěchů v roce 2017. Počínaje 2. lednem 2017 je Vám naše firma plně k dispozici s normálním provozem. Těšíme se na další spolupráci i v roce 2017.

Provoz firmy o Vánocích roku 2016.6. prosinec 2016Firma IZOL94, s.r.o. má v pracovní dny o vánočních svátcích otevřeno s omezeným provozem. Expedice je normálně v provozu. Činnost výrobních provozů končí 20.12.2016. Informujte se prosím na obchodním oddělení, máte-li požadavky na dodávky koncem roku 2016. Děkujeme a přejeme příjemné prožití Vánočních svátků. Od pondělí 2.1.2017 normální provoz.

Nový způsob balení plastových výrobků...10. květen 2016Zakoupením nového stroje jsme přešli na nový způsob balení plastových výrobků. Nyní budou tyto výrobky baleny v polyolefínových teplem smrštitelných fóliích. Přínosem by měla být úspora místa v přepravních kartonech. Nezanedbatelný je přínos ve zkrácení pracovního času na balení a vzhled takto zabalených výrobků.

Rozšíření sortimentu kedrových výztuží...15. březen 2016Nově přibyly do sortimentu hliníkové profily pro kedrové výztuže. Byly vyvinuty podle požadavků Vás, našich zákazníků. V případě, že se osvědčí, v což plně věříme, jsme připraveni přidávat do sortimentu postupně další tyto profily v jiné rozměrové řadě. Více podrobností naleznete v sekci plachtovina. Těšíme se na další spolupráci.

Rozšiřujeme výrobní kapacity VF sváření...2. březen 2016Vzhledem ke vzrůstajícím požadavkům na naše vysokofrekvenčně svařované výrobky, zvláště v zemích EU, jsme rozšířili kapacitu výroby dalším nákupem a instalací VF svařovacího stroje EDS-7. Nyní již disponujeme 8 stroji pro tento typ výrobků. Významně se tím zkrátí výrobní časy zejména těsnících manžet pro PVC-P hydroizolační fólie, které dodáváme ve více než 100 rozměrových provedeních. To by mělo ještě lépe uspokojovat, ve spolupráci se strategickým obchodním partnerem firmou TOPWET, požadavky zákazníků.